Náš Tým

O Nás

Jsme kreativní agentura, která poskytuje plný servis v oblastech brand image, tvorby webových stránek a online marketingu. Od našeho založení v roce 2004 jsme pomohli mnoha firmám a organizacím v České Republice i ve světě k tomu, aby dosáhli svých komunikačních cílů v globálním měřítku. Náš mezinárodní tým je mixem kreativního a technického talentu, který je opravdu zanícen do své práce. Jak říká naše motto, jsme rozhodnuti pomoci našim klientům vytvořit, vyvíjet se a uspět.

Rádi necháváme naší práci mluvit za nás. V našem portfoliu naleznete ukázky naší tvůrčí činnosti. Podívat se můžete na několik případových studií, které podrobnější ukážou, jak konkrétně našim klientům pomáháme.

Pro konzultaci zdarma nás kdykoliv kontaktujte.

Fernando Davila

Fernando Davila

Výkonný kreativní ředitel

Fernando přiletěl z USA, aby založil Evocreative už před více než deseti lety. Dohlíží na každodenní chod firmy a také je zapojen v kreativním procesu každého projektu. Nando je původem z Peru, promoval ale na univerzitě v USA s titulem v oboru Reklama a Propagace. Předtím než přijel do Prahy, pracoval jako kreativní ředitel pro několik společností na Floridě. Ve volném čase hraje na perkuse pro několik kapel v Praze nebo dělá různé boardové sporty.

Anna Nemcova

Anna Nemcova

Office and Account Manager

Anna je čerstvá absolventka architektury a kreativní osoba s organizačními schopnostmi, což je ojedinělá a cenná kombinace vlastností, které každodenně používá jako náš Office and Account Manager. Je centrální částí naší společnosti - je zapojena téměř v každém projektu na kterém pracujeme a je spojnici mezi naším kreativním / technickým týmem a našimi klienty. Věnuje se i grafickém designu a ve volném čase ráda jezdí na longboardu a cestuje.

Francisco Rodríguez

Francisco Rodríguez

Vedoucí web developer a programátor

Francisco ze Španělska vede náš tým programátorů. Do Evocreative přináší přes 10 let zkušeností v programování a vývoji webových stránek. Francisco je velice schopným PHP programátorem a specializuje se na několik platformách včetně WordPress, Joomla, Prestashop a Drupal a vždy sleduje novinky na celém trhu. Francisco je tak rychlý a vynalézavý jak jen to jde. Ve svém volném čase rád jezdí motokros, jezdí na skateboardu nebo hraje fotbal.

Andres Santillan

Andres Santillan

Full Stack Developer

Andres se narodil v Argentině, vyrůstal ve Spojených Státech a vždy měl vášeň pro počítače. První práce ho dovedla až do Microsoft Access, kde se naučil základy programování a struktury databází, což mu pomohlo stát se .NET programátorem. Od té doby pokračuje v nepřetržitém vzdělávání, věnuje se jak frontend developmentu, tak i jiným programovacím jazykům. Sám sebe považuje za závislého na hudbě a pokud by dostal šanci, pravděpodobně by se namísto programátorem stal muzikantem - prozatím je ale šťastný s hraním na bicí každou neděli.

cz

Tom Dionisi

Tom Dionisi

Graphic Designer & UX Specialist

Tom je naše eso v rukávu. Je to velice talentovaný grafický designér, UX specialista a front-end developer. Výjimečným ho činí i jeho osobnost. Pokud zrovna nedělá on-line svět hezčím, vyráží do reálného světa na nová místa a na sklenici dobrého piva.

Sergio Fidalgo

Sergio Fidalgo

UX Designer / FE Developer

Původně pocházející ze severního Španělska, Sergio se k Evocreative připojil jako mimořádně talentovaný grafický designér a frontend developer, v současné době rozvíjející svůj zájem o vytváření brand image. Po ukončení studií reklamy a grafického designu, na škole umění ve španělském Oviedu, rozvíjel své profesní zkušenosti prací s různými komunikačními a marketingovými agenturami napříč evropou. Spolu se znalostí marketingu a reklamy je Sergio také programátor - samouk a nadaný muzikant.

cz

Mateusz Kozłowski

Mateusz Kozłowski

SEO specialista

Narozen v Polsku, Mateuzs je garancí pro naše mezinárodní klienty. Od roku 2002 pracuje na poli digitálního marketingu a specializuje se v optimalizaci hodnocení mezinárodních webových stránek. Se zkušenostmi z několika reklamních agentur již nashromáždil extensivní a dalekosáhlé zkušenosti ve vytváření správných pozic pro značky našich klientů. Náš SEO expert miluje svoji práci do takového rozsahu, že ji považuje … za své hobby!

Marek Kačaljak

Marek Kačaljak

Web Developer

Marek Kačaljak pochází ze Slovenska. Po maturitě v oblasti IT a elektrotechnice, vystudoval klasickou hru na klavír na konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti s prací s audiem. Komponuje a produkuje hudbu pro médiá a počítačové hry. Pro Evocreative pracuje jako webový vývojář vstupní úrovně, tvůrce podkladové hudby spotů , stará se o veškerý zvuk a nahrávání hlasových dabingů. Má vášeň pro latinskoamerickou hudbu kterou aktivně hraje v několika hudebních skupinách v Praze.

Pavel Novotny

Pavel Novotny

SEO / PPC specialist

Pavel pracuje v online marketingu už od roku 2005. Během této doby získal bohaté zkušenosti a pracoval pro stovky různých klientů napříč obory. V současné době se nejvíce věnuje PPC a reklamě v SEO. Je také držitelem certifikátů Google Analytics a Google Adwords.

cz

Líbí se Vám co vidíte?
Kontaktujte nás úvodní konzultace zdarma

Website Maintenance

We are currently processing to some maintenance on the website for few of hours. Therefore, it's possible that some functionalities do not work properly.