Případové Studie

Return to all case studies

Aliter Restaurant

Průzkum

Průzkumem historického kontextu Pražské čtvrti, ve které je restaurace situována jsme byli schopni konceptualizovat hlavní myšlenku, kterou restaurace může prezentovat svému publiku.

Koncept

Historická čtvrť, známá svojí pozicí u břehu Vltavy, byla vždy štědrá k řemeslníkům a obchodníkům, kteří profitovali z darů řeky. Tento fakt nás inspiroval k vytvoření historického image značky, který byl použit pro celkový koncept.

Image

Vytvořili jsme elegantní značku, jejíž prvky lze sledovat přes všechny reklamní a reprezentační materiály restaurace. Náš manuál k rozpracování image značky pomohl restauraci k udržení konzistence a budoucí využití a tím zaručit úspěch kampaně. Dále jsme zorganizovali profesionální focení, video prezentace a vytvořili jsme interní a průvodní materiály se snahou ukázat značku na každé možné ploše.

Public relations

V rámci vztahu s veřejností jsme docílili publikace několika článků během velice krátké doby. Vytvořili jsme rozsáhlou databázi s podniky kolem hotelu, což umožňuje vzájemnou propagaci pomoci voucherů, svatebních agentur a mnoho dalšího.

Události/akce

Zorganizovali jsme širokou škálu akcí, které zvýšili průměrnou návštěvnost podniku.

Website Maintenance

We are currently processing to some maintenance on the website for few of hours. Therefore, it's possible that some functionalities do not work properly.