Náš Tým

  • Všechno
  • UK
  • CZ

O Nás

Jsme kreativní agentura, která poskytuje plný servis v oblastech brand image, tvorby webových stránek a online marketingu. Od našeho založení v roce 2004 jsme pomohli mnoha firmám a organizacím v České Republice i ve světě k tomu, aby dosáhli svých komunikačních cílů v globálním měřítku. Náš mezinárodní tým je mixem kreativního a technického talentu, který je opravdu zanícen do své práce. Jak říká naše motto, jsme rozhodnuti pomoci našim klientům vytvořit, vyvíjet se a uspět.

Rádi necháváme naší práci mluvit za nás. V našem portfoliu naleznete ukázky naší tvůrčí činnosti. Podívat se můžete na několik případových studií, které podrobnější ukážou, jak konkrétně našim klientům pomáháme.

Pro konzultaci zdarma nás kdykoliv kontaktujte.

Fernando Davila

Fernando Davila

Výkonný kreativní ředitel

Fernando přiletěl z USA, aby založil Evocreative před více než deseti lety. Dohlíží na každodenní chod firmy a je také zahrnut v kreativním procesu každého projektu. Nando je původem z Peru, ale graduoval na univerzitě v USA s titulem v oboru Reklama a Propagace. Předtím než přijel do Prahy, Nando pracoval jako kreativní ředitel pro několik společností na Floridě. Ve volném čase Nando rád hraje na perkuse pro několik kapel v Praze.

Radka Prochazkova

Radka Prochazkova

Account manager a marketing asistent

Radka pochází z “města aut,” jak se často říká Mladé Boleslavi a nedávno dokončila studium Mezinárodního obchodu. Pracovala pro Hispánsko-českou obchodní komoru v Madridu, kde získala cenné zkušenosti v oblasti zahraničního obchodu a marketingu. Zajímá se o mezinárodní vztahy, ráda se učí nové jazyky, protože pomáhají spojovat lidi napříč světem. Ve volném čase ráda cestuje, čte nebo hraje šachy.

Francisco Rodríguez

Francisco Rodríguez

Vedoucí web developer a programátor

Francisco ze Španělska vede náš tým programátorů. Do Evocreative přináší přes 8 let zkušeností v programování a vývoji webových stránek. Francisco je velice schopným PHP programátorem a specializuje se na několik platformách včetně WordPress, Joomla, Prestashop a Drupal a vždy sleduje novinky na celém trhu. Francisco je tak rychlý a vynalézavý jak jen to jde. Ve svém volném čase rád jezdí motokros, jezdí na skateboardu nebo hraje fotbal.

Saša Davila

Saša Davila

Grafická designerka a DTP

Můj popis přijde brzo.

Mateusz Kozłowski

Mateusz Kozłowski

SEO specialista

Narozen v Polsku, Mateuzs je garancí pro naše mezinárodní klienty. Od roku 2002 pracuje na poli digitálního marketingu a specializuje se v optimalizaci hodnocení mezinárodních webových stránek. Se zkušenostmi z několika reklamních agentur již nashromáždil extensivní a dalekosáhlé zkušenosti ve vytváření správných pozic pro značky našich klientů. Náš SEO expert miluje svoji práci do takového rozsahu, že ji považuje … za své hobby!

Tom Dionisi

Tom Dionisi

Graphic Designer & UX Specialist

Tom je naše eso v rukávu. Je to velice talentovaný grafický designér, UX specialista a front-end developer. Výjimečným ho činí i jeho osobnost. Pokud zrovna nedělá on-line svět hezčím, vyráží do reálného světa na nová místa a na sklenici dobrého piva.

Marek Kačaljak

Marek Kačaljak

Web Developer

Marek Kačaljak pochází ze Slovenska. Po maturitě v oblasti IT a elektrotechnice, vystudoval klasickou hru na klavír na konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti s prací s audiem. Komponuje a produkuje hudbu pro médiá a počítačové hry. Pro Evocreative pracuje jako webový vývojář vstupní úrovně, tvůrce podkladové hudby spotů , stará se o veškerý zvuk a nahrávání hlasových dabingů. Má vášeň pro latinskoamerickou hudbu kterou aktivně hraje v několika hudebních skupinách v Praze.

Marieta Todorova

Marieta Todorova

Grafická designerka

Marieta je z bulharské Sofie a momentálně je naší externí grafickou designérkou, která je pro svou práci velmi nadšená. Vystudovala interiérový design a má magisterský titul z grafického designu, její vzdělání a zkušenosti se odráží v její vynikající práci. Mezi její zájmy patří samozřejmě umění, ale také cestování nebo extrémní sporty. Marietinou slabostí je čokoláda.

Líbí se Vám co vidíte?
Kontaktujte nás úvodní konzultace zdarma

Website Maintenance

We are currently processing to some maintenance on the website for few of hours. Therefore, it's possible that some functionalities do not work properly.