Náš Blog

Zpět na náš blog

Video na webu zvýší odezvu potencionálních klientů. A nejen to!

Nedávno jsme dokončili nový web pro ISP (International School of Prague) a společně s ním jsme vytvořili 5 propagačních videí. Jedno z nich je umístěno přímo na hlavní stránce, takže je první věcí, kterou návštěvník uvidí. Nový web byl spuštěn teprve před několika týdny, je tedy příliš brzy na to, posoudit jaký to bude mít na uživatele efekt, podle odborníků se však přidáním videa na web zvýší odezva až na 150%.

Přidání videa na stránky ale kromě zvýšení návštěvnosti nabízí i následující benefity:
 
1. Upoutá vaše návštěvníky. Video je daleko chytlavější než text a je dokázáno, že návštěvníci zůstávají déle na stránkách, které obsahují videa. 
 
2. Přidá vaší společnosti na lidskosti. Je těžké prezentovat kulturu vaší společnosti a vytvořit osobnější vztah se zákazníky pouze skrze text a obrázky. 
 
3. Zvýší loajálnost a udržení zákazníka. 7 z 10 lidí, kteří sledovali produktové video vnímají značku v pozitivnějším světle a mají v ní větší důvěru.
 
4. Rozšíří poselství. Návštěvníci daleko raději sdílí video, než psaný článek.
 
5. Vystoupíte z davu své konkurence. Pokud vaše konkurence ještě na svých webech nepoužívá video, budete o krok napřed.
 
6. Budete zapamatovatelní. Dobře udělané video může na návštěvníkovi webu zanechat dlouhotrvající dojem.
 
7. Lepší SEO. Video na webových stránkách zvyšuje vaši šanci být na prvních stránkách ve vyhledávání Google.
 
Využijte výhody těchto benefitů, které vám video na vašem webu nabízí. Níže si můžete prohlédnout videa, která jsme připravili pro ISP a zde také další videa, která jsme vytvořili v minulosti.

 

Like this?

Website Maintenance

We are currently processing to some maintenance on the website for few of hours. Therefore, it's possible that some functionalities do not work properly.